Virtuves mēbeļu komplekts
Cena 1985,00 €
Lasīt tālāk
Vannas istabas mēbeļu komplekts
Cena 935,00 €
Lasīt tālāk
Virtuves mēbeļu komplekts
Cena 3270,00 €
Lasīt tālāk
TV skapis
Cena 500,00 €
Lasīt tālāk

Par mums

ab Living – tās ir kvalitatīvas un mūsdienīgas korpusa mēbeles, kuras tiek tirgotas par ražotāja cenām. Mēs piedāvājam dažādus risinājumus virtuvēm, vannas istabām, viesistabām, guļamistabām un bērnu istabām, kā arī daudzfunkcionālus iebūvējamos skapjus.

1. Ergonomika un funkcionalitāte

ab Living mēbelēm ir rūpīgi pārdomāta ergonomika. Tajā nav lieku detaļu vai neizmantotas telpas – katrs elements izpilda noteiktu funkciju. Mēs atbildīgi veicam projektēšanu, tāpēc Jūs būsiet apmierināti ar rezultātu.

2. Kvalitāte

Piedāvājot Jums savu produkciju, galveno uzsvaru mēs liekam uz kvalitāti. ab Living mēbeles – tās ir, pirmkārt, rūpīgi izvēlēti materiāli un furnitūra, to izturība un ilgmūžība un kopā ar to visu, elegants ārējais izskats.

3. Cena un dizains

Svarīgs kritērijs mūsu klientiem ir cena un dizains – mums ir ar ko Jūs pārsteigt. Mūsu produkcija tiek projektēta atbilstoši jaunākajām mēbeļu dizaina tendencēm, izmantojot mūsdienīgus un aktuālus materiālus un aprīkojumu, kas piešķir mēbelēm dizainisko vērtību par labu cenu.

Kontakti

Ja Jums ir nepieciešamas kvalitatīvas mēbeles par labām cenām - dzīvoklim, mājai vai birojam, aicinām Jūs uz tikšanos mūs salonā „ab Living” Rīgā. Šeit mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs izplānot funkcionālu virtuvi vai ietilpīgus iebūvējamos skapjus, kā arī radīt kvalitatīvas mēbeles bērnu istabai, guļamistabai, viesistabai vai vannas istabai. Tās labos un, ar Jums saskaņotos, termiņos izgatavos, līdz Jūs mājai nogādās un uzstādīs meistari ar ilgu gadu pieredzi. ab Living saviem klientiem piedāvā pilnu klienta servisu.

 

Jautāt mums