Mēbeles

ab Living – tās ir kvalitatīvas un mūsdienīgas korpusa mēbeles, kuras tiek tirgotas par ražotāja cenām. Mēs piedāvājam dažādus risinājumus virtuvēm, vannas istabām, viesistabām, guļamistabām un bērnu istabām, kā arī daudzfunkcionālus iebūvējamos skapjus. Jūs paši, kopā ar pieredzējušu dizaineru izvēlaties materiālu, krāsu gammu un citus topošo mēbeļu parametrus, tāpēc tās priecēs ar unikālu dizainu. Ar ab Living palīdzību var viegli un lēti radīt individuāla interjera pamatu, ko pēcāk apaudzēt ar mīļlietām vai dizaina elementiem, tā radot individuālu, mūsdienisku un mājīgu dzīves telpu.

Kvalitāte

ab Living korpusa mēbeles tiek ražotas Siguldā (Latvija) SIA Lāma cehos. Mēs radām mēbeles, kuras dzīvos vairāk nekā 20 gadus un šajā jautājumā esam iekrājuši ievērojamu pieredzi. Galvenā ab Living atšķirība – lakonisks dizains un tehnoloģiski vienkāršoti risinājumi. Taču kopā ar to visām ab Living mēbelēm piemīt , dziļi pārdomāta ergonomika un tradicionāla SIA Lāma produkcijas kvalitāte.

Ražots Latvijā

ab Living ir pieejamas un stilīgas mēbeles no Latvijas uzņēmuma SIA Lāma, kurš atrodas Siguldā. Izvēloties mūsu produkciju, Jūs atbalstāt nacionālo ražotāju un stiprināt savas valsts ekonomiku. SIA Lāma cehi ir izvietoti 6000 m2 platībā, kur strādā vairāk nekā 80 cilvēki. Mūsu produkcija tiek realizēta Latvijas tirgū, kā arī to eksportējam uz Zviedriju, Somiju, Norvēģiju, Vāciju, Dāniju, Franciju, Holandi.

Mēs, pēc iespējas vairāk, cenšamies izmantot Latvijā ražotus materiālus un sadarboties tikai ar Latvijā bāzētām firmām un tirzniecības pārstāvjiem, līdz ar to, mēs ne tikai esam Latvijas uzņēmums, bet arī atbalstam Latvijas uzņēmumus.