Par mums

Pēdējā laikā, mēs, tāpat kā vairums lielāko mēbeļu ražotāju, saskaramies ar to, ka klienti nāk pie mums ar lūgumu vienkāršot virtuves mēbeļu un citu korpusa mēbeļu konstruktīvās un funkcionālas īpatnības un līdz ar to samazināt mēbeļu izmaksas.

Tas viņiem ļauj, pirmkārt, izveidot mūsdienīgu interjeru savā privātajā un darba vidē, bet otrkārt, lieko detaļu neesamība un vienkāršoti tehniskie risinājumi padara dotās mēbeles pieejamākas un pieprasītākas.

Domāt tikai par pašu galveno un nepieciešamāko – tā ir pilnīgi jauna pieeja mēbeļu ražošanā, it īpaši virtuves mēbelēm. Un mēs nolēmām izveidot īpašu nodaļu – ab Living, kur tiks radītas kvalitatīvas, stilīgas un, kas ir svarīgi, pieejamas mēbeles ikdienas dzīvei.

Mēs ražojam mēbeles no aktuāliem materiāliem: lamināta, saplākšāna, akrila, plastikāta, melamīna, krāsota un krāsota pulēta MDF. Neatkarīgi no tā, vai Jums vajadzīgas mēbeles mazam dzīvoklim, lielai privātmājai vai plašam birojam – ab Living piedāvās vislabākos risinājumus par pieņemamu cenu.

ab Living mēbeles ir tikpat uzticamas, kā visi SIA Lāma izstrādājumi, taču tām ir lakonisks dizains, kurš labi sader ar jebkuru interjeru vai rada to no jauna. Cenšoties aprīkot savu dzīves telpu komfortabli, ar kvalitatīvām, pieejamām un stilīgām mēbelēm, katrs no mums pirmām kārtām izvēlās pašu svarīgāko un nepieciešamāko savai dzīvei.

Šī doma arī izveidoja ab Living koncepciju, kuras pamatā ir šādi principi:

1
1